Wrzesnia

1 obrazek
Wyszukiwarka
Opcje zaawansowane
50 obrazek
27 obrazek
106 obrazek
101 obrazek
108 obrazek
31 obrazek
105 obrazek
107 obrazek
95 obrazek
96 obrazek
94 obrazek
97 obrazek
99 obrazek
100 obrazek
104 obrazek
102 obrazek
103 obrazek
2 obrazek
3 obrazek
4 obrazek
5 obrazek
Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni.
Dodano: 16-11-2017 | Jakub Goc

 

Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni. 
Przedsięwzięcie pn. „ Przyrodnicza rewaloryzacja Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni wpisanego do rejestru zabytków” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Całkowity koszt przedsięwzięcia szacowany jest na kwotę 37 698,00 zł, z czego Fundusz udzielił dotacji
w kwocie 20 000 zł. 
Ze względu na nawałnicę jaka miała miejsce 11 sierpnia 2017 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu udzielił Gminie Września dodatkowej dotacji w kwocie 50 000,00 zł. 
Łączna wartość dofinansowania na to zadanie wynosi 70 000,00 zł. 
Cel przedsięwzięcia: 
Głównym celem przedsięwzięcia jest uporządkowanie parku oraz usunięcie złomów i wywrotów z jego terenu. Wykonanie wszystkich zaplanowanych prac pozwoli zachować park w dobrym stanie,
ale również wpłynie korzystnie na warunki ekologiczne na terenie miasta. 
Zakres przedsięwzięcia: 
Realizacja przedsięwzięcia obejmuje głównie wycinkę obumarłych drzew, nasadzenie nowych drzew i kwiatów, zabezpieczenie drzew przed szkodnikami oraz konserwację i czyszczenie budek lęgowych, a także usunięcie złomów i wywrotów. 
Realizacja inwestycji potrwa do końca listopada 2017 roku. 
Link do strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu: www.wfosgw.poznan.pl 

Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację
Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni
.
 

Przedsięwzięcie pn. „ Przyrodnicza rewaloryzacja Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni wpisanego do rejestru zabytków” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Całkowity koszt przedsięwzięcia szacowany jest na kwotę 37 698,00 zł, z czego Fundusz udzielił dotacjiw kwocie 20 000 zł. Ze względu na nawałnicę jaka miała miejsce 11 sierpnia 2017 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu udzielił Gminie Września dodatkowej dotacji w kwocie 50 000,00 zł.
Łączna wartość dofinansowania na to zadanie wynosi 70 000,00 zł.

Cel przedsięwzięcia: Głównym celem przedsięwzięcia jest uporządkowanie parku oraz usunięcie złomów i wywrotów z jego terenu. Wykonanie wszystkich zaplanowanych prac pozwoli zachować park w dobrym stanie,ale również wpłynie korzystnie na warunki ekologiczne na terenie miasta.

Zakres przedsięwzięcia: Realizacja przedsięwzięcia obejmuje głównie wycinkę obumarłych drzew, nasadzenie nowych drzew i kwiatów, zabezpieczenie drzew przed szkodnikami oraz konserwację i czyszczenie budek lęgowych, a także usunięcie złomów i wywrotów. Realizacja inwestycji potrwa do końca listopada 2017 roku. Link do strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu: www.wfosgw.poznan.pl 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ