Wrzesnia

1 obrazek
Wyszukiwarka
Opcje zaawansowane
50 obrazek
25 obrazek
Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni.
Dodano: 16-11-2017 | Jakub Goc

 

Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni. 
Przedsięwzięcie pn. „ Przyrodnicza rewaloryzacja Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni wpisanego do rejestru zabytków” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Całkowity koszt przedsięwzięcia szacowany jest na kwotę 37 698,00 zł, z czego Fundusz udzielił dotacji
w kwocie 20 000 zł. 
Ze względu na nawałnicę jaka miała miejsce 11 sierpnia 2017 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu udzielił Gminie Września dodatkowej dotacji w kwocie 50 000,00 zł. 
Łączna wartość dofinansowania na to zadanie wynosi 70 000,00 zł. 
Cel przedsięwzięcia: 
Głównym celem przedsięwzięcia jest uporządkowanie parku oraz usunięcie złomów i wywrotów z jego terenu. Wykonanie wszystkich zaplanowanych prac pozwoli zachować park w dobrym stanie,
ale również wpłynie korzystnie na warunki ekologiczne na terenie miasta. 
Zakres przedsięwzięcia: 
Realizacja przedsięwzięcia obejmuje głównie wycinkę obumarłych drzew, nasadzenie nowych drzew i kwiatów, zabezpieczenie drzew przed szkodnikami oraz konserwację i czyszczenie budek lęgowych, a także usunięcie złomów i wywrotów. 
Realizacja inwestycji potrwa do końca listopada 2017 roku. 
Link do strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu: www.wfosgw.poznan.pl 

Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację
Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni
.
 

Przedsięwzięcie pn. „ Przyrodnicza rewaloryzacja Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni wpisanego do rejestru zabytków” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Całkowity koszt przedsięwzięcia szacowany jest na kwotę 37 698,00 zł, z czego Fundusz udzielił dotacjiw kwocie 20 000 zł. Ze względu na nawałnicę jaka miała miejsce 11 sierpnia 2017 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu udzielił Gminie Września dodatkowej dotacji w kwocie 50 000,00 zł.
Łączna wartość dofinansowania na to zadanie wynosi 70 000,00 zł.

Cel przedsięwzięcia: Głównym celem przedsięwzięcia jest uporządkowanie parku oraz usunięcie złomów i wywrotów z jego terenu. Wykonanie wszystkich zaplanowanych prac pozwoli zachować park w dobrym stanie,ale również wpłynie korzystnie na warunki ekologiczne na terenie miasta.

Zakres przedsięwzięcia: Realizacja przedsięwzięcia obejmuje głównie wycinkę obumarłych drzew, nasadzenie nowych drzew i kwiatów, zabezpieczenie drzew przed szkodnikami oraz konserwację i czyszczenie budek lęgowych, a także usunięcie złomów i wywrotów. Realizacja inwestycji potrwa do końca listopada 2017 roku. Link do strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu: www.wfosgw.poznan.pl 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ