Wrzesnia

1 obrazek
Wyszukiwarka
Opcje zaawansowane
50 obrazek
26 obrazek
Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni.
Dodano: 13-07-2017 | Jakub Goc

 

Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni. 
Gmina Września na realizację przedsięwzięcia pn. „ Przyrodnicza rewaloryzacja Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni wpisanego do rejestru zabytków” pozyskała dotację ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Całkowity koszt przedsięwzięcia szacowany jest na kwotę 37 698,00 zł, z czego WFOŚiGW udzielił dotacji w kwocie 20 000 zł. 
Cel przedsięwzięcia: 
Głównym celem przedsięwzięcia jest uporządkowanie terenu parku. Wykonanie wszystkich prac pozwoli zachować park w dobrym stanie, ale również wpłynie korzystnie na warunki ekologiczne na terenie miasta. 
Zakres przedsięwzięcia: 
Realizacja przedsięwzięcia obejmuje m. in. nasadzenie nowych drzew i krzewów, usunięcie posuszu z drzew oraz ich zabezpieczenie przed szkodnikami, a także konserwację i oczyszczenie budek lęgowych.
Realizacja inwestycji potrwa do końca listopada 2017 roku. 
Link do strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu: www.wfosgw.poznan.pl

Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni.

 Gmina Września na realizację przedsięwzięcia pn. „ Przyrodnicza rewaloryzacja Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni wpisanego do rejestru zabytków” pozyskała dotację ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Całkowity koszt przedsięwzięcia szacowany jest na kwotę 37 698,00 zł, z czego WFOŚiGW udzielił dotacji w kwocie 20 000 zł.

Cel przedsięwzięcia: Głównym celem przedsięwzięcia jest uporządkowanie terenu parku. Wykonanie wszystkich prac pozwoli zachować park w dobrym stanie, ale również wpłynie korzystnie na warunki ekologiczne na terenie miasta.

Zakres przedsięwzięcia: Realizacja przedsięwzięcia obejmuje m. in. nasadzenie nowych drzew i krzewów, usunięcie posuszu z drzew oraz ich zabezpieczenie przed szkodnikami, a także konserwację i oczyszczenie budek lęgowych.Realizacja inwestycji potrwa do końca listopada 2017 roku. Link do strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu: www.wfosgw.poznan.pl

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ