Wrzesnia

1 obrazek
Wyszukiwarka
Opcje zaawansowane
50 obrazek
28 obrazek
106 obrazek
101 obrazek
108 obrazek
31 obrazek
105 obrazek
107 obrazek
95 obrazek
96 obrazek
94 obrazek
97 obrazek
99 obrazek
100 obrazek
104 obrazek
102 obrazek
103 obrazek
2 obrazek
3 obrazek
4 obrazek
5 obrazek
Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni.
Dodano: 13-07-2017 | Jakub Goc

 

Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni. 
Gmina Września na realizację przedsięwzięcia pn. „ Przyrodnicza rewaloryzacja Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni wpisanego do rejestru zabytków” pozyskała dotację ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Całkowity koszt przedsięwzięcia szacowany jest na kwotę 37 698,00 zł, z czego WFOŚiGW udzielił dotacji w kwocie 20 000 zł. 
Cel przedsięwzięcia: 
Głównym celem przedsięwzięcia jest uporządkowanie terenu parku. Wykonanie wszystkich prac pozwoli zachować park w dobrym stanie, ale również wpłynie korzystnie na warunki ekologiczne na terenie miasta. 
Zakres przedsięwzięcia: 
Realizacja przedsięwzięcia obejmuje m. in. nasadzenie nowych drzew i krzewów, usunięcie posuszu z drzew oraz ich zabezpieczenie przed szkodnikami, a także konserwację i oczyszczenie budek lęgowych.
Realizacja inwestycji potrwa do końca listopada 2017 roku. 
Link do strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu: www.wfosgw.poznan.pl

Gmina Września pozyskała dotację na rewaloryzację Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni.

 Gmina Września na realizację przedsięwzięcia pn. „ Przyrodnicza rewaloryzacja Parku im. Józefa Piłsudskiego we Wrześni wpisanego do rejestru zabytków” pozyskała dotację ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Całkowity koszt przedsięwzięcia szacowany jest na kwotę 37 698,00 zł, z czego WFOŚiGW udzielił dotacji w kwocie 20 000 zł.

Cel przedsięwzięcia: Głównym celem przedsięwzięcia jest uporządkowanie terenu parku. Wykonanie wszystkich prac pozwoli zachować park w dobrym stanie, ale również wpłynie korzystnie na warunki ekologiczne na terenie miasta.

Zakres przedsięwzięcia: Realizacja przedsięwzięcia obejmuje m. in. nasadzenie nowych drzew i krzewów, usunięcie posuszu z drzew oraz ich zabezpieczenie przed szkodnikami, a także konserwację i oczyszczenie budek lęgowych.Realizacja inwestycji potrwa do końca listopada 2017 roku. Link do strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu: www.wfosgw.poznan.pl

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ