Wrzesnia

1 obrazek
23 obrazek
106 obrazek
101 obrazek
108 obrazek
31 obrazek
105 obrazek
107 obrazek
95 obrazek
96 obrazek
94 obrazek
97 obrazek
99 obrazek
100 obrazek
104 obrazek
102 obrazek
103 obrazek
2 obrazek
3 obrazek
4 obrazek
5 obrazek
Rada Miejska we Wrześni
Dodano: 05-06-2019 | Jakub Goc

RADNI VIII KADENCJI


Nowak Bogdan - Przewodniczący Rady Miejskiej
bogdan.nowak@rm.wrzesnia.pl

 

Szlachetka Anna - Zastępca Przewodniczacego Rady Miejskiej
anna.szlachetka@rm.wrzesnia.pl

 

Baranowski Maciej - Zastępca Przewodniczacego Rady Miejskiej 
maciej.baranowski@rm.wrzesnia.pl

 

Chudy Mirosław - miroslaw.chudy@rm.wrzesnia.pl

 

Dobrosielski Grzegorz - grzegorz.dobrosielski@rm.wrzesnia.pl

 

Garbarek Radosław - radoslaw.garbarek@rm.wrzesnia.pl

 

Graczyk Jarosław - jaroslaw.graczyk@rm.wrzesnia.pl

 

Dominiczak Stanisław - stanislaw.dominiczak@rm.wrzesnia.pl

 

Kowalewski Jarosław - jaroslaw.kowalewski@rm.wrzesnia.pl

 

Kwiatkowski Bogumił - bogumil.kwiatkowski@rm.wrzesnia.pl

 

Ogrodowicz Stefan - stefan.ogrodowicz@rm.wrzesnia.pl

 

Smodlibowski Robert - robert.smodlibowski@rm.wrzesnia.pl

 

Staniszewski Damian - damian.staniszewski@rm.wrzesnia.pl

 

Szcześniak Wojciech - wojciech.szczesniak@rm.wrzesnia.pl

 

Szwajca Ryszard - ryszard.szwajca@rm.wrzesnia.pl

 

Tomczak Kornel - kornel.tomczak@rm.wrzesnia.pl

 

Wawrzyniak Włodzimierz  - wlodzimierz.wawrzyniak@rm.wrzesnia.pl

 

Zgoliński Mirosław - miroslaw.zgolinski@rm.wrzesnia.pl

 

Cichy Łukasz - lukasz.cichy@rm.wrzesnia.pl

 

Rzeźnik Andrzej - andrzej.rzeznik@rm.wrzesnia.pl

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ