Wrzesnia

1 obrazek
24 obrazek
106 obrazek
101 obrazek
108 obrazek
31 obrazek
105 obrazek
107 obrazek
95 obrazek
96 obrazek
94 obrazek
97 obrazek
99 obrazek
100 obrazek
104 obrazek
102 obrazek
103 obrazek
2 obrazek
3 obrazek
4 obrazek
5 obrazek
Składy Komisji
Dodano: 14-08-2019 | Jakub Goc

 

Skład Komisji
KOMISJA EDUKACJI
    1. Damian Staniszewski
    2. Anna Szlachetka
    3. Bogdan Nowak – Przewodniczący Komisji Edukacji
    4. Maciej Baranowski
    5. Włodzimierz Wawrzyniak – Zastępca Przewodniczącego Komisji Edukacji
    6. Jarosław Graczyk
KOMISJA KOMUNALNO-FINANSOWA
    1. Damian Staniszewski
    2. Ryszard Szwajca
    3. Mirosław Chudy - Przewodniczący Komisji Komunalno - Finansowej
    4. Kornel Tomczak
    5. Jarosław Kowalewski
    6. Łukasz Cichy - Zastępca Przewodniczącego Komisji Komunalno – Finansowej
    7. Andrzej Rzeźnik
KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA I POLITYKI SPOŁECZNEJ
       
    1. Mirosław Zgoliński - Zastępca Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej
    2. Radosław Garbarek - Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej
    3. Anna Szlachetka
    4. Wojciech Szcześniak
    5. Kornel Tomczak
    6. Robert Smodlibowski
       
KOMISJA ROZWOJU WSI
    1. Mirosław Zgoliński - Przewodniczący Komisji Rozwoju Wsi
    2. Radosław Garbarek
    3. Wojciech Szcześniak - Zastępca Przewodniczącego Komisji Rozwoju Wsi
    4. Stefan Ogrodowicz
    5. Kwiatkowski Bogumił
    6. Łukasz Cichy
KOMISJA REWIZYJNA
    1. Ryszard Szwajca - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
    2. Kwiatkowski Bogumił
    3. Radosław Garbarek – Zastępca Komisji Rewizyjnej
KOMISJA SKARG,WNIOSKÓW I PETYCJI
    1. Damian Staniszewski
    2. Andrzej Rzeźnik 
    3. Włodzimierz Wawrzyniak - Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    4. Jarosław Graczyk – Zastępca Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
        

Skład Komisji



KOMISJA EDUKACJI

1. Damian Staniszewski

2. Anna Szlachetka

3. Bogdan Nowak – Przewodniczący Komisji Edukacji 

4. Maciej Baranowski   

5. Włodzimierz Wawrzyniak – Zastępca Przewodniczącego Komisji Edukacji   

6. Jarosław Graczyk




KOMISJA KOMUNALNO-FINANSOWA

1. Damian Staniszewski   

2. Ryszard Szwajca   

3. Mirosław Chudy - Przewodniczący Komisji Komunalno - Finansowej   

4. Kornel Tomczak   

5. Jarosław Kowalewski   

6. Łukasz Cichy - Zastępca Przewodniczącego Komisji Komunalno – Finansowej   

7. Andrzej Rzeźnik


KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA I POLITYKI SPOŁECZNEJ        

1. Mirosław Zgoliński - Zastępca Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej   

2. Radosław Garbarek - Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej   

3. Anna Szlachetka   

4. Wojciech Szcześniak   

5. Kornel Tomczak   

6. Robert Smodlibowski       


KOMISJA ROZWOJU WSI

1. Mirosław Zgoliński - Przewodniczący Komisji Rozwoju Wsi   

2. Radosław Garbarek   

3. Wojciech Szcześniak - Zastępca Przewodniczącego Komisji Rozwoju Wsi   

4. Stefan Ogrodowicz   

5. Kwiatkowski Bogumił   

6. Łukasz Cichy



KOMISJA REWIZYJNA

1. Ryszard Szwajca - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej   

2. Kwiatkowski Bogumił   

3. Radosław Garbarek – Zastępca Komisji Rewizyjnej


KOMISJA SKARG,WNIOSKÓW I PETYCJI

1. Damian Staniszewski   

2. Andrzej Rzeźnik    

3. Włodzimierz Wawrzyniak - Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji   

4. Jarosław Graczyk – Zastępca Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji        

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ