Wrzesnia

1 obrazek
24 obrazek
Składy Komisji
Dodano: 05-08-2020 | Jakub Goc

 

Skład Komisji
KOMISJA EDUKACJI
    1. Damian Staniszewski
    2. Anna Szlachetka
    3. Bogdan Nowak – Przewodniczący Komisji Edukacji
    4. Maciej Baranowski
    5. Włodzimierz Wawrzyniak – Zastępca Przewodniczącego Komisji Edukacji
    6. Jarosław Graczyk
KOMISJA KOMUNALNO-FINANSOWA
    1. Damian Staniszewski
    2. Ryszard Szwajca
    3. Mirosław Chudy - Przewodniczący Komisji Komunalno - Finansowej
    4. Kornel Tomczak
    5. Jarosław Kowalewski
    6. Łukasz Cichy - Zastępca Przewodniczącego Komisji Komunalno – Finansowej
    7. Andrzej Rzeźnik
KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA I POLITYKI SPOŁECZNEJ
       
    1. Mirosław Zgoliński - Zastępca Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej
    2. Radosław Garbarek - Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej
    3. Anna Szlachetka
    4. Wojciech Szcześniak
    5. Kornel Tomczak
    6. Robert Smodlibowski
       
KOMISJA ROZWOJU WSI
    1. Mirosław Zgoliński - Przewodniczący Komisji Rozwoju Wsi
    2. Radosław Garbarek
    3. Wojciech Szcześniak - Zastępca Przewodniczącego Komisji Rozwoju Wsi
    4. Stefan Ogrodowicz
    5. Kwiatkowski Bogumił
    6. Łukasz Cichy
KOMISJA REWIZYJNA
    1. Ryszard Szwajca - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
    2. Kwiatkowski Bogumił
    3. Radosław Garbarek – Zastępca Komisji Rewizyjnej
KOMISJA SKARG,WNIOSKÓW I PETYCJI
    1. Damian Staniszewski
    2. Andrzej Rzeźnik 
    3. Włodzimierz Wawrzyniak - Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    4. Jarosław Graczyk – Zastępca Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
        

Skład Komisji

 

KOMISJA EDUKACJI
  1. Bogdan Nowak – Przewodniczący Komisji Edukacji
  2. Włodzimierz Wawrzyniak – Zastępca Przewodniczącego Komisji Edukacji
  3. Maciej Baranowski
  4. Anna Szlachetka
  5. Damian Staniszewski
  6. Jarosław Graczyk
 
KOMISJA KOMUNALNO-FINANSOWA
  1. Maciej Szelągiewicz - Przewodniczący Komisji Komunalno-Finansowej
  2. Łukasz Cichy - Zastępca Przewodniczącego Komisji Komunalno-Finansowej
  3. Jarosław Kowalewski
  4. Andrzej Rzeźnik
  5. Damian Staniszewski
  6. Ryszard Szwajca
  7. Dorota Szykowna
  8. Kornel Tomczak
KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA I POLITYKI SPOŁECZNEJ
  1. Radosław Garbarek - Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej
  2. Mirosław Zgoliński - Zastępca Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej
  3. Stanisław Dominiczak
  4. Robert Smodlibowski
  5. Wojciech Szcześniak
  6. Anna Szlachetka
  7. Kornel Tomczak
KOMISJA ROZWOJU WSI
  1. Mirosław Zgoliński - Przewodniczący Komisji Rozwoju Wsi
  2. Wojciech Szcześniak - Zastępca Przewodniczącego Komisji Rozwoju Wsi
  3. Łukasz Cichy
  4. Radosław Garbarek
  5. Bogumił Kwiatkowski
  6. Stefan Ogrodowicz
 
KOMISJA REWIZYJNA
  1. Ryszard Szwajca - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  2. Radosław Garbarek - Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
  3. Bogumił Kwiatkowski
KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

 

  1. Włodzimierz Wawrzyniak - Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  2. Jarosław Graczyk - Zastępca Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  3. Andrzej Rzeźnik
  4. Robert Smodlibowski
  5. Damian Staniszewski 
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ