Wrzesnia

1 obrazek
Wyszukiwarka
Opcje zaawansowane
50 obrazek
26 obrazek
Archiwum
III Sesja Rady Miejskiej VIII kadencji
Dodano: 13-12-2018 | Paulina Benc | wyświetleń: 685

7 grudnia w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni, odbyła się III sesja Rady Miejskiej we Wrześni. Podczas posiedzenia ustalono składy osobowe komisji działających przy radzie.

Komisja Edukacji
1. Bogdan Nowak - Przewodniczący 
2. Włodzimierz Wawrzyniak - Zastępca 
3. Damian Staniszewski
4. Anna Szlachetka
5. Szymon Paciorkowski
6. Maciej Baranowski
7. Jarosław Graczyk
Komisja Komunalno–Finansowa
1. Mirosław Chudy - Przewodniczący 
2. Łukasz Cichy - Zastępca 
3. Damian Staniszewski
4. Ryszard Szwajca
5. Waldemar Grześkowiak
6. Kornel Tomczak
7. Jarosław Kowalewski
Komisja Rozwoju Wsi
1. Mirosław Zgoliński - Przewodniczący 
2. Wojciech Szcześniak - Zastępca 
3. Radosław Garbarek
4. Stefan Ogrodowicz
5. Małgorzata Nowak
6. Bogumił Kwiatkowski
7. Łukasz Cichy
Komisja Bezpieczeństwa
i Polityki Społecznej
1. Radosław Garbarek - Przewodniczący 
2. Mirosław Zgoliński - Zastępca
3. Anna Szlachetka
4. Wojciech Szcześniak
5. Małgorzata Nowak
6. Kornel Tomczak
7. Robert Smodlibowski
8. Waldemar Grześkowiak
9. Mirosław Chudy
Komisja Rewizyjna
1. Ryszard Szwajca - Przewodniczący 
2. Bogumił Kwiatkowski
3. Radosław Garbarek
Komisja Skarg, Wniosków 
i Petycji
1. Szymon Paciorkowski - Przewodniczący 
2. Jarosław Graczyk - Zastępca 
3. Damian Staniszewski
4. Bogdan Nowak
5. Włodzimierz Wawrzyniak   
   (red)

Komisja Edukacji

1. Bogdan Nowak - Przewodniczący 

2. Włodzimierz Wawrzyniak - Zastępca 

3. Damian Staniszewski

4. Anna Szlachetka

5. Szymon Paciorkowski

6. Maciej Baranowski

7. Jarosław Graczyk

Komisja Komunalno–Finansowa

1. Mirosław Chudy - Przewodniczący 

2. Łukasz Cichy - Zastępca

3. Damian Staniszewski

4. Ryszard Szwajca

5. Waldemar Grześkowiak

6. Kornel Tomczak

7. Jarosław Kowalewski

Komisja Rozwoju Wsi

1. Mirosław Zgoliński - Przewodniczący

2. Wojciech Szcześniak - Zastępca 

3. Radosław Garbarek

4. Stefan Ogrodowicz

5. Małgorzata Nowak

6. Bogumił Kwiatkowski

7. Łukasz Cichy

Komisja Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej

1. Radosław Garbarek - Przewodniczący

 2. Mirosław Zgoliński - Zastępca

3. Anna Szlachetka4. Wojciech Szcześniak

5. Małgorzata Nowak

6. Kornel Tomczak

7. Robert Smodlibowski

8. Waldemar Grześkowiak

9. Mirosław Chudy

Komisja Rewizyjna

1. Ryszard Szwajca - Przewodniczący

2. Bogumił Kwiatkowski

3. Radosław Garbarek

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

1. Szymon Paciorkowski - Przewodniczący

2. Jarosław Graczyk - Zastępca

 3. Damian Staniszewski

4. Bogdan Nowak

5. Włodzimierz Wawrzyniak


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
 |  Dodano: 21-05-2020 | Jakub Goc
grafika