Wrzesnia

1 obrazek
22 obrazek
106 obrazek
101 obrazek
108 obrazek
31 obrazek
105 obrazek
107 obrazek
95 obrazek
96 obrazek
94 obrazek
97 obrazek
99 obrazek
100 obrazek
104 obrazek
102 obrazek
103 obrazek
2 obrazek
3 obrazek
4 obrazek
5 obrazek
Archiwum
III Sesja Rady Miejskiej VIII kadencji
Dodano: 13-12-2018 | Paulina Benc | wyświetleń: 475

7 grudnia w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni, odbyła się III sesja Rady Miejskiej we Wrześni. Podczas posiedzenia ustalono składy osobowe komisji działających przy radzie.

Komisja Edukacji
1. Bogdan Nowak - Przewodniczący 
2. Włodzimierz Wawrzyniak - Zastępca 
3. Damian Staniszewski
4. Anna Szlachetka
5. Szymon Paciorkowski
6. Maciej Baranowski
7. Jarosław Graczyk
Komisja Komunalno–Finansowa
1. Mirosław Chudy - Przewodniczący 
2. Łukasz Cichy - Zastępca 
3. Damian Staniszewski
4. Ryszard Szwajca
5. Waldemar Grześkowiak
6. Kornel Tomczak
7. Jarosław Kowalewski
Komisja Rozwoju Wsi
1. Mirosław Zgoliński - Przewodniczący 
2. Wojciech Szcześniak - Zastępca 
3. Radosław Garbarek
4. Stefan Ogrodowicz
5. Małgorzata Nowak
6. Bogumił Kwiatkowski
7. Łukasz Cichy
Komisja Bezpieczeństwa
i Polityki Społecznej
1. Radosław Garbarek - Przewodniczący 
2. Mirosław Zgoliński - Zastępca
3. Anna Szlachetka
4. Wojciech Szcześniak
5. Małgorzata Nowak
6. Kornel Tomczak
7. Robert Smodlibowski
8. Waldemar Grześkowiak
9. Mirosław Chudy
Komisja Rewizyjna
1. Ryszard Szwajca - Przewodniczący 
2. Bogumił Kwiatkowski
3. Radosław Garbarek
Komisja Skarg, Wniosków 
i Petycji
1. Szymon Paciorkowski - Przewodniczący 
2. Jarosław Graczyk - Zastępca 
3. Damian Staniszewski
4. Bogdan Nowak
5. Włodzimierz Wawrzyniak   
   (red)

Komisja Edukacji

1. Bogdan Nowak - Przewodniczący 

2. Włodzimierz Wawrzyniak - Zastępca 

3. Damian Staniszewski

4. Anna Szlachetka

5. Szymon Paciorkowski

6. Maciej Baranowski

7. Jarosław Graczyk

Komisja Komunalno–Finansowa

1. Mirosław Chudy - Przewodniczący 

2. Łukasz Cichy - Zastępca

3. Damian Staniszewski

4. Ryszard Szwajca

5. Waldemar Grześkowiak

6. Kornel Tomczak

7. Jarosław Kowalewski

Komisja Rozwoju Wsi

1. Mirosław Zgoliński - Przewodniczący

2. Wojciech Szcześniak - Zastępca 

3. Radosław Garbarek

4. Stefan Ogrodowicz

5. Małgorzata Nowak

6. Bogumił Kwiatkowski

7. Łukasz Cichy

Komisja Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej

1. Radosław Garbarek - Przewodniczący

 2. Mirosław Zgoliński - Zastępca

3. Anna Szlachetka4. Wojciech Szcześniak

5. Małgorzata Nowak

6. Kornel Tomczak

7. Robert Smodlibowski

8. Waldemar Grześkowiak

9. Mirosław Chudy

Komisja Rewizyjna

1. Ryszard Szwajca - Przewodniczący

2. Bogumił Kwiatkowski

3. Radosław Garbarek

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

1. Szymon Paciorkowski - Przewodniczący

2. Jarosław Graczyk - Zastępca

 3. Damian Staniszewski

4. Bogdan Nowak

5. Włodzimierz Wawrzyniak


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ