Wrzesnia

1 obrazek
Wyszukiwarka
Opcje zaawansowane
50 obrazek
29 obrazek
Przemówienie Jensa Ocksena podczas wręczenia wyróżnienia „Złoty Wrzos” od burmistrza Tomasza Kałużnego 9.01.2015roku.
Dodano: 07-01-2019 | Jakub Goc | wyświetleń: 376

Przemówienie Jensa Ocksena podczas wręczenia wyróżnienia „Złoty Wrzos”
od burmistrza Tomasza Kałużnego 9.01.2015roku.

 

Dobry wieczór Państwu, serdecznie witam!

Bardzo się cieszę, że dzisiaj wieczorem mogę tutaj stać przed Państwem i bardzo dziękuję za to wyróżnienie.

Jeszcze rok temu o tym czasie nie było pewne że to Września wygra ten przetarg i fabryka zostanie tutaj zbudowana. W tym wyścigu jeszcze uczestniczył Stargard Szczeciński.

Przypominam sobie, że był zorganizowany w spółce Volkswagen Poznań meeting , spotkanie, gdzie obydwie te lokalizacje Września i Stargard Szczeciński prezentowały swoje walory, swoje miasta, swoje możliwości gospodarcze. W tym dniu, w czasie przedstawiania miasta Września i jej możliwości, miasto Września, ze wszystkimi pracownikami, którzy uczestniczyli w tej prezentacji dokonali tego pierwszego przełomu, ze względu na to, w jak bardzo profesjonalny sposób przedstawili swoje walory.

Do tego momentu, w którym Września dokonała tego ogromnego przełomu, obydwa miasta, czyli Września i Stargard Szczeciński szły, jak się to mówi potocznie łeb w łeb. I bardzo często pytają mi się ludzie, czy to od początku nie było wiadomo, że tak i tak Września wygra ten przetarg. Nie! Mówię z całym przekonaniem – tak nie było. Właśnie ten przełom, to profesjonalne przedstawienie miasta Wrześni i jej możliwości było tym przełomem i tym jednym z decydujących czynników, które zadecydowały o wyborze Wrześni.....(urwany film)

I będziemy się cieszyli, bo wspólnie chcemy kreować i tworzyć tą nasza współpracę, współistnienie z miastem Września w sensie gospodarczym i społecznym.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i wszystkim Państwu życzę sympatycznego i miłego wieczoru. 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ