Wrzesnia

1 obrazek
Wyszukiwarka
Opcje zaawansowane
50 obrazek
26 obrazek
Archiwum
Przetarg na budowę II etapu obwodnicy Wrześni
Dodano: 10-01-2019 | Paulina Benc | wyświetleń: 1725


8 stycznia ogłoszono przetarg na wykonanie II etapu budowy układu drogowego wraz z niezbędną infrastrukturą obwodnicy m. Września łączącego drogę krajową 
nr 15 z drogą krajową nr 92 na terenie Gminy Września (duża obwodnica). 

8 stycznia ogłoszono przetarg na wykonanie II etapu budowy układu drogowego wraz z niezbędną infrastrukturą obwodnicy m. Września łączącego drogę krajową nr 15 z drogą krajową nr 92 na terenie Gminy Września (duża obwodnica).

Przetarg podzielony został na cztery części: 1. Budowa odcinka obwodnicy od ronda na DK 92 do wiaduktu w Gutowie Małym; 2. Budowa wiaduktu w Gutowie Małym; 3. Budowa dwóch rond wraz z łącznikami i wylotami; 4. Budowa drogi gminnej-łącznik z ulicą Łokietka we Wrześni. Otwarcie ofert nastąpi 15 lutego 2019 r. , a wykonanie wyżej wymienionego zakresu prac budowlanych do 31 grudnia 2019 r. 

Otwarcie ofert na I etap odbyło się 5 grudnia 2018 roku, wówczas wpłynęło łącznie 7 ofert. Podpisanie umów z wykonawcami przewidziane jest w bieżącym miesiącu. 

Budowa obwodnicy to odpowiedź na postulaty mieszkańców. Cel i przebieg tzw. dużej obwodnicy Wrześni od 20 lat jest niezmienny,
a jest nim wyprowadzenie ruchu ciężarowego poza centrum miasta.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ