Wrzesnia

1 obrazek
27 obrazek
106 obrazek
101 obrazek
108 obrazek
31 obrazek
105 obrazek
107 obrazek
95 obrazek
96 obrazek
94 obrazek
97 obrazek
99 obrazek
100 obrazek
104 obrazek
102 obrazek
103 obrazek
2 obrazek
3 obrazek
4 obrazek
5 obrazek
Przemówienie Jensa Ocksena podczas wręczenia wyróżnienia „Złoty Wrzos” od burmistrza Tomasza Kałużnego 9.01.2015roku.
Dodano: 07-01-2019 | Jakub Goc | wyświetleń: 2116

Przemówienie Jensa Ocksena podczas wręczenia wyróżnienia „Złoty Wrzos”
od burmistrza Tomasza Kałużnego 9.01.2015roku.

 

Dobry wieczór Państwu, serdecznie witam!

Bardzo się cieszę, że dzisiaj wieczorem mogę tutaj stać przed Państwem i bardzo dziękuję za to wyróżnienie.

Jeszcze rok temu o tym czasie nie było pewne że to Września wygra ten przetarg i fabryka zostanie tutaj zbudowana. W tym wyścigu jeszcze uczestniczył Stargard Szczeciński.

Przypominam sobie, że był zorganizowany w spółce Volkswagen Poznań meeting , spotkanie, gdzie obydwie te lokalizacje Września i Stargard Szczeciński prezentowały swoje walory, swoje miasta, swoje możliwości gospodarcze. W tym dniu, w czasie przedstawiania miasta Września i jej możliwości, miasto Września, ze wszystkimi pracownikami, którzy uczestniczyli w tej prezentacji dokonali tego pierwszego przełomu, ze względu na to, w jak bardzo profesjonalny sposób przedstawili swoje walory.

Do tego momentu, w którym Września dokonała tego ogromnego przełomu, obydwa miasta, czyli Września i Stargard Szczeciński szły, jak się to mówi potocznie łeb w łeb. I bardzo często pytają mi się ludzie, czy to od początku nie było wiadomo, że tak i tak Września wygra ten przetarg. Nie! Mówię z całym przekonaniem – tak nie było. Właśnie ten przełom, to profesjonalne przedstawienie miasta Wrześni i jej możliwości było tym przełomem i tym jednym z decydujących czynników, które zadecydowały o wyborze Wrześni.....(urwany film)

I będziemy się cieszyli, bo wspólnie chcemy kreować i tworzyć tą nasza współpracę, współistnienie z miastem Września w sensie gospodarczym i społecznym.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i wszystkim Państwu życzę sympatycznego i miłego wieczoru. 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ