Wrzesnia

1 obrazek
Wyszukiwarka
Opcje zaawansowane
50 obrazek
30 obrazek
Archiwum
Absolutorium dla burmistrza
Dodano: 03-07-2020 | Jakub Goc | wyświetleń: 154

Absolutorium dla burmistrza

W środę, 1 lipca odbyła się sesja Rady Miejskiej we Wrześni. Podczas niej Rada udzieliła absolutorium Burmistrzowi Miasta i Gminy Września, Tomaszowi Kałużnemu za wykonanie budżetu w 2019 roku.

 

Po zapoznaniu się radnych z opinią Komisji Rewizyjnej 
w sprawie wykonania budżetu oraz opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej, która nie miała zastrzeżeń co do wykorzystania i zagospodarowania środków finansowych, radni przyjęli uchwałę o udzieleniu burmistrzowi absolutorium.
Ponadto radni podjęli uchwały m.in w sprawach: nadania nazwy ulicy powstałej we Wrześni w rejonie ulic Mariana Turwida, Ignacego Krasickiego oraz Mikołaja Reja;
Programu współpracy Gminy Września z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021 oraz nadania Statutu Ośrodkowi Pomocy Społecznej we Wrześni.      (red)

Po zapoznaniu się radnych z opinią Komisji Rewizyjnej w sprawie wykonania budżetu oraz opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej, która nie miała zastrzeżeń co do wykorzystania i zagospodarowania środków finansowych, radni przyjęli uchwałę o udzieleniu burmistrzowi absolutorium.Ponadto radni podjęli uchwały m.in w sprawach: nadania nazwy ulicy powstałej we Wrześni w rejonie ulic Mariana Turwida, Ignacego Krasickiego oraz Mikołaja Reja;Programu współpracy Gminy Września z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021 oraz nadania Statutu Ośrodkowi Pomocy Społecznej we Wrześni.   

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
 |  Dodano: 21-05-2020 | Jakub Goc
grafika