Wrzesnia

1 obrazek
Wyszukiwarka
Opcje zaawansowane
50 obrazek
21 obrazek
Drugi etap konkursu na projekt koszulki promocyjnej w 2021 roku
Dodano: 25-06-2020 | Jakub Goc | wyświetleń: 100

 

Drugi etap konkursu na projekt 
koszulki promocyjnej w 2021 roku

Drugi etap konkursu na projekt koszulki promocyjnej w 2021 roku

18 czerwca br. w siedzibie Wrzesińskich Obiektów Sportowo – Rekreacyjnych we Wrześni przy ul. Gnieźnieńskiej odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w następującym składzie: Elżbieta Górczyńska (instruktor teatralny, teatr „Otczapy”), Mirosław Jadryszak (nauczyciel, pasjonat fotografii i filmu), Lucyna Jóźwiak (nauczyciel plastyki) oraz Marzena Tabaczyńska (Dyrektor Wrzesińskiego Ośrodka Kultury).

W tym roku o główną nagrodę w wysokości 2 tys. złotych walczyło 18 propozycji. Wszystkie, zgodnie z regulaminem, nawiązywały swoim motywem do hasła „Strajk Dzieci Wrzesińskich”. Jury po przeanalizowaniu wszystkich projektów, które wpłynęły do Urzędu wybrało dwie najciekawsze propozycje. 

W ubiegły piątek na facebook’owym profilu „Września – Miasto w Centrum Zainteresowania” została utworzona ankieta, w której można oddać swój głos. Zwycięży projekt, który uzyska większą liczbę głosów w internetowej ankiecie. Głosować można do 3 lipca do godziny 14:45. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do  udziału w wyborze projektu!     

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
 |  Dodano: 21-05-2020 | Jakub Goc
grafika