logo_wrzesnia.jpg
fontanna.jpg
logowiesci.jpg
Wnioski do pobrania strona www.jpg
baner.jpg
grafika
Ulica: - -, - Września
Charakter: Niezabudowana
baner_facebook.jpg
baner_kamera.jpg
baner_spacer.jpg
baner_newsletter.jpg
dowod-osobisty-200x174.jpg
WOK www.jpg
prfilaktyka uzależnień www.jpg
wosrb.jpg
Muzyczna majówka
Dodano: 05-05-2010 | Administrator

Majówka muzyczna we Wrześni rozpoczęła się w wielkim stylu czyli koncertem Maryli Rodowicz. Królowa polskiej estrady, jak nazywają ją niektórzy dała wyjątkowo energetyczny koncert nawiązując przy tym świetny kontakt z publicznością. Nie zabrakło największych przebojów czyli „Małgośki”, „Niech żyje bal” oraz utworów z najnowszej płyty „Jest cudnie”. Po zakończeniu koncertu artystka przez wiele minut rozdawała przybyłym fanom autografy.
Drugi dzień wrzesińskiej imprezy przebiegł pod znakiem muzyki rockowej, a to za sprawą zespołu Kult z charyzmatycznym Kazikiem Staszewskim. Od pierwszej do ostatniej minuty dwu i półgodzinnego koncertu wrzesiński rynek przypominał areny największych festiwali rockowych, zaś w rytm kultowych piosenek Kultu tańczyło około 12 tys. osób.
Kolejny dzień to spokojniejsze melodie, a to za sprawą zespołu Raz, Dwa, Trzy. Ta powstała w Zielonej Górze grupa inspirująca się folkiem, reggae oraz poezją śpiewaną doskonale przygotowała wrzesińską publikę na występ największej gwiazdy Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego czyli Thomas Anders by Modern Talking.
Już od pierwszej minuty Thomas Anders nawiązał rewelacyjny kontakt z publicznością, która z niecierpliwością czekała na największe przeboje grupy Modern Talking czyli: Cheri, Cheri Lady; You`re my heart, you`re my soul” czy „Brother Louis”. Gdy wreszcie pod koniec koncertu zabrzmiały pierwsze takty tych utworów wrzesiński rynek zamienił się w falującą i tańczącą rzeszę ludzi, która po zakończeniu koncertu sprawnie opuściła miejsce występu.

Kliknij na obrazek aby powiększyć

Kliknij na obrazek aby powiększyć

Kliknij na obrazek aby powiększyć

Kliknij na obrazek aby powiększyć

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
ochrona srodowiska ok.jpg
PRZETARGI.jpg
BANER OKKK.png